25 Mart 2019 Pazartesi

Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıSerik Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıSedat Karagöz 
Genel SekreterMehmet Atik
Telefon0 242 722 30 21
Fax0 242 722 30 21
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresAkdeniz Cad. No:33 Serik Antalya

Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANTALYA ili SERİK ilçesinde Akdeniz Cad. No:33 Serik Antalya adresinde hizmet vermektedir. Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 242 722 30 21 telefon numarasından ve 0 242 722 30 21 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ANTALYA ili SERİK  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Serik Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder