26 Mart 2019 Salı

Turgutlu Ticaret Borsası


Kurum AdıTurgutlu Ticaret Borsası
Oda BaşkanıYılmaz Orcan 
Genel SekreterHasan Ervardar
Telefon0 236 313 17 84
Fax0 236 313 69 75
Web Sitesihttp://www.turgutlutb.org.tr
Mail Adresiturgutlutb@tobb.org.tr
AdresTarım Ürünleri Ve Gıda Çarşısı 45410 Manisa / Turgutlu

Turgutlu Ticaret Borsası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili TURGUTLU ilçesinde Tarım Ürünleri Ve Gıda Çarşısı 45410 Manisa / Turgutlu adresinde hizmet vermektedir. Turgutlu Ticaret Borsası'na 0 236 313 17 84 telefon numarasından ve 0 236 313 69 75 nolu fax numarasından ve turgutlutb@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Turgutlu Ticaret Borsası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Turgutlu Ticaret Borsası,  MANİSA ili TURGUTLU  şehrinde Ticaret Borsası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turgutlu Ticaret Borsası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme