26 Mart 2019 Salı

Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıAfyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHüseyin Karnıbüyük 
Genel Sekreter
Telefon0 272 212 18 66
Fax0 272 213 05 88
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresMeydanoğlu Zafer İş Hanı Kat:5 Afyon

Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AFYON ili MERKEZ ilçesinde Meydanoğlu Zafer İş Hanı Kat:5 Afyon adresinde hizmet vermektedir. Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 272 212 18 66 telefon numarasından ve 0 272 213 05 88 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  AFYON ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat Ve Satıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder