25 Mart 2019 Pazartesi

Elbistan Bakkallar Esnaf Odası


Kurum AdıElbistan Bakkallar Esnaf Odası
Oda BaşkanıBURHAN ZEDELİ 
Genel Sekreter
Telefon0 344 413 47 82
Fax0 344 413 47 82
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresGÜNEŞLİ MH. ÖRNEK İŞHANI NO:28 ELBİSTAN/KAHRAMANMARAŞ

Elbistan Bakkallar Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN ilçesinde GÜNEŞLİ MH. ÖRNEK İŞHANI NO:28 ELBİSTAN/KAHRAMANMARAŞ adresinde hizmet vermektedir. Elbistan Bakkallar Esnaf Odası'na 0 344 413 47 82 telefon numarasından ve 0 344 413 47 82 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Elbistan Bakkallar Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Elbistan Bakkallar Esnaf Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN  şehrinde Bakkallar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elbistan Bakkallar Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder