25 Mart 2019 Pazartesi

Aksaray Veteriner Hekimler Odası


Kurum AdıAksaray Veteriner Hekimler Odası
Oda BaşkanıMiktat KÜÇÜK 
Genel Sekreter---
Telefon0382 213 45 67
Fax0382 213 45 67
Web Sitesihttp://www.tvhb.org.tr/
Mail Adresiaksarayvho@tr.net
AdresHacı Hasanlı Mh. Postahane Cad. 716.Sk. Varol Apt. 14/4 / AKSARAY

Aksaray Veteriner Hekimler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AKSARAY ili MERKEZ ilçesinde Hacı Hasanlı Mh. Postahane Cad. 716.Sk. Varol Apt. 14/4 / AKSARAY adresinde hizmet vermektedir. Aksaray Veteriner Hekimler Odası'na 0382 213 45 67 telefon numarasından ve 0382 213 45 67 nolu fax numarasından ve aksarayvho@tr.net mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Aksaray Veteriner Hekimler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Aksaray Veteriner Hekimler Odası,  AKSARAY ili MERKEZ  şehrinde Veteriner Hekimler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aksaray Veteriner Hekimler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder