25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği
Oda BaşkanıFerhat Yıldız 
Genel SekreterErdinç Özkaya
Telefon0 446 223 85 56
Fax0 446 223 85 56
Web Sitesi
Mail Adresierzincan@mimarlarodasiankara.org
AdresKaraağaç Mh. Fevzipaşa Cd. Eseray İş Merkezi Kat:3 No:13 Erzincan

Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ERZİNCAN ili MERKEZ ilçesinde Karaağaç Mh. Fevzipaşa Cd. Eseray İş Merkezi Kat:3 No:13 Erzincan adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği'na 0 446 223 85 56 telefon numarasından ve 0 446 223 85 56 nolu fax numarasından ve erzincan@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği,  ERZİNCAN ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Erzincan Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme