25 Mart 2019 Pazartesi

Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası


Kurum AdıAlaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası
Oda BaşkanıBünyamin KAPUCU 
Genel SekreterMustafa KAYACIK
Telefon0 236 653 13 24
Fax0 236 653 69 09
Web Sitesi
Mail Adresi
Adres5 Eylül Mah. S.Demirel Cad. No:32 Alaşehir/Manisa

Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili ALAŞEHİR ilçesinde 5 Eylül Mah. S.Demirel Cad. No:32 Alaşehir/Manisa adresinde hizmet vermektedir. Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası'na 0 236 653 13 24 telefon numarasından ve 0 236 653 69 09 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası,  MANİSA ili ALAŞEHİR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alaşehir Şoförler Otomobilciler Kamyonetçiler Otobüsçüler Kamyoncular ve Minibüsçüler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder