25 Mart 2019 Pazartesi

Ankara Matbaacılar Odası


Kurum AdıAnkara Matbaacılar Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon312-3944621
Fax
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresMatbaacılar Sitesi 559. Sok. D:2 İvedik Köyü, Yenimahalle, Ankara

Ankara Matbaacılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANKARA ili YENİMAHALLE ilçesinde Matbaacılar Sitesi 559. Sok. D:2 İvedik Köyü, Yenimahalle, Ankara adresinde hizmet vermektedir. Ankara Matbaacılar Odası'na 312-3944621 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ankara Matbaacılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ankara Matbaacılar Odası,  ANKARA ili YENİMAHALLE  şehrinde Kitap Kırtasiye Fotokopi ve Matbaacılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Matbaacılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder