26 Mart 2019 Salı

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum Adıİnegöl Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMetin Anıl 
Genel SekreterSami Coşkun
Telefon0 224 714 82 60
Fax0 224 714 98 59
Web Sitesihttp://www.itso.org.tr/
Mail Adresiitso@itso.org.tr
AdresSüleymaniye Mahallesi 108.Sokak Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:24/A Bursa / İnegöl

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili İNEGÖL ilçesinde Süleymaniye Mahallesi 108.Sokak Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:24/A Bursa / İnegöl adresinde hizmet vermektedir. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 224 714 82 60 telefon numarasından ve 0 224 714 98 59 nolu fax numarasından ve itso@itso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası,  BURSA ili İNEGÖL  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder