26 Mart 2019 Salı

Ankara YMM Odası


Kurum AdıAnkara YMM Odası
Oda BaşkanıHalil Başağaç 
Genel Sekreter
Telefon0 312 467 70 01
Fax0 312 467 57 95
Web Sitesihttp://www.ankara.ymmo.org.tr
Mail Adresiankymmo@aymmo.org.tr
AdresKader Sokak No:30 G.Osmanpaşa

Ankara YMM Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANKARA ili MERKEZ ilçesinde Kader Sokak No:30 G.Osmanpaşa adresinde hizmet vermektedir. Ankara YMM Odası'na 0 312 467 70 01 telefon numarasından ve 0 312 467 57 95 nolu fax numarasından ve ankymmo@aymmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ankara YMM Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ankara YMM Odası,  ANKARA ili MERKEZ  şehrinde SMMM Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara YMM Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder