25 Mart 2019 Pazartesi

Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıArsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMurat Ateşoğlu 
Genel SekreterB.Sinan Hacıhasanoğlu
Telefon0 462 711 31 39
Fax0 462 711 22 62
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresBelediye Binası Kat:1 Trabzon

Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TRABZON ili ARSİN ilçesinde Belediye Binası Kat:1 Trabzon adresinde hizmet vermektedir. Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 462 711 31 39 telefon numarasından ve 0 462 711 22 62 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  TRABZON ili ARSİN  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arsin Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder