25 Mart 2019 Pazartesi

Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıBağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMustafa Nuhoğlu 
Genel SekreterMehmet Sabri Nuhoğlu
Telefon0 212 461 64 89
Fax0 212 434 16 61
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresÇınar Mah. İstanbul Cad. No.43 Kat 3/4 Bağcılar İstanbul

Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili BAĞCILAR ilçesinde Çınar Mah. İstanbul Cad. No.43 Kat 3/4 Bağcılar İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 212 461 64 89 telefon numarasından ve 0 212 434 16 61 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  İSTANBUL ili BAĞCILAR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağcılar Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder