26 Mart 2019 Salı

Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıBozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHabib Esel 
Genel SekreterBedri Öztürk
Telefon0 228 314 29 21
Fax0 228 314 29 20
Web Sitesihttp://www.bozuyuktso.org.tr/
Mail Adresibozuyuk@bozuyuktso.org.tr
AdresBelediye İşhanı Kat:3 No:307-308 Bilecik / Bozüyük

Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİLECİK ili BOZÜYÜK ilçesinde Belediye İşhanı Kat:3 No:307-308 Bilecik / Bozüyük adresinde hizmet vermektedir. Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 228 314 29 21 telefon numarasından ve 0 228 314 29 20 nolu fax numarasından ve bozuyuk@bozuyuktso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası,  BİLECİK ili BOZÜYÜK  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozüyük Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder