26 Mart 2019 Salı

Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıCizre Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAdnan Elçi 
Genel SekreterMehmet Casım Boyacı
Telefon0 486 616 72 54
Fax0 486 616 72 53
Web Sitesihttp://www.cizretso.tobb.org.tr
Mail Adresictso98@hotmail.com
AdresBelediye Caddesi No: 28 Şırnak / Cizre

Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞIRNAK ili CİZRE ilçesinde Belediye Caddesi No: 28 Şırnak / Cizre adresinde hizmet vermektedir. Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 486 616 72 54 telefon numarasından ve 0 486 616 72 53 nolu fax numarasından ve ctso98@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası,  ŞIRNAK ili CİZRE  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cizre Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder