26 Mart 2019 Salı

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıÇorum Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıÇetin Başaranhıncal 
Genel SekreterMurat Zeybel
Telefon0 364 224 44 50
Fax0 364 213 32 05
Web Sitesihttp://www.ctso.org.tr/
Mail Adresisanod@ttnet.net.tr
AdresGazi Cad. No:18 19200 Çorum

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇORUM ili MERKEZ ilçesinde Gazi Cad. No:18 19200 Çorum adresinde hizmet vermektedir. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 364 224 44 50 telefon numarasından ve 0 364 213 32 05 nolu fax numarasından ve sanod@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası,  ÇORUM ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder