25 Mart 2019 Pazartesi

Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası


Kurum AdıDenizli Bakkallar ve Bayiler Odası
Oda BaşkanıErol Tüzen 
Genel Sekreter
Telefon0 258 264 00 60
Fax0 258 261 49 34
Web Sitesihttp://www.bakkallarbayilerodasi.org/
Mail Adresibilgi@bakkallarbayilerodasi.org
AdresAtatürk Bulv. Esnaf Sarayı K:6 No:605 Denizli

Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DENİZLİ ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Bulv. Esnaf Sarayı K:6 No:605 Denizli adresinde hizmet vermektedir. Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası'na 0 258 264 00 60 telefon numarasından ve 0 258 261 49 34 nolu fax numarasından ve bilgi@bakkallarbayilerodasi.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası,  DENİZLİ ili MERKEZ  şehrinde Bakkallar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme