25 Mart 2019 Pazartesi

Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıDiyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıSıtkı Erge 
Genel SekreterRemzi Erge
Telefon0 412 223 35 40
Fax0 412 224 54 23
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresLise Cad. 3.Sokak Ece Apt. 2/2 Diyarbakır

Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DİYARBAKIR ili MERKEZ ilçesinde Lise Cad. 3.Sokak Ece Apt. 2/2 Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 412 223 35 40 telefon numarasından ve 0 412 224 54 23 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  DİYARBAKIR ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder