25 Mart 2019 Pazartesi

Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıEdremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıAhmet Dut 
Genel SekreterErhan Aktürk
Telefon0 266 373 22 88
Fax0 266 373 11 30
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresHastane Yokuşu No:10 Edremit Balıkesir

Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BALIKESİR ili EDREMİT ilçesinde Hastane Yokuşu No:10 Edremit Balıkesir adresinde hizmet vermektedir. Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 266 373 22 88 telefon numarasından ve 0 266 373 11 30 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  BALIKESİR ili EDREMİT  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Edremit Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder