25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi


Kurum AdıTmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi
Oda BaşkanıLEVENT ÖZMÜŞ 
Genel SekreterSABİT NAZIM AKAR
Telefon0 312 2294086
Fax0 312 2294218
Web Sitesihttp://www.hkmo.org.tr/
Mail Adresiankara@hkmo.org.tr
AdresGazi Mustafa Kemal Bulvarı Fevzi Çakmak 2.Sok. No:31 D:18 Çankaya - Ankara

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANKARA ili MERKEZ ilçesinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Fevzi Çakmak 2.Sok. No:31 D:18 Çankaya - Ankara adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi'na 0 312 2294086 telefon numarasından ve 0 312 2294218 nolu fax numarasından ve ankara@hkmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi,  ANKARA ili MERKEZ  şehrinde Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder