25 Mart 2019 Pazartesi

Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıElazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıŞEVKET TORAMAN 
Genel SekreterALEV TURHAN
Telefon0 424 218 11 81
Fax0 424 218 89 81
Web Sitesihttp://www.soforlerodasi.com/
Mail Adresi---
AdresBosna Hersek Bul. İstasyon Kavşağı No:84 Elazığ

Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ELAZIG ili MERKEZ ilçesinde Bosna Hersek Bul. İstasyon Kavşağı No:84 Elazığ adresinde hizmet vermektedir. Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 424 218 11 81 telefon numarasından ve 0 424 218 89 81 nolu fax numarasından ve --- mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ELAZIG ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elazığ Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder