26 Mart 2019 Salı

Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıElbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAbdulkadir Özcan 
Genel Sekreter
Telefon0 344 413 00 20
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresAzerbeycan Cad. Örnek İş HanıKat:11 No:111 Elbistan Kahramanmaraş

Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN ilçesinde Azerbeycan Cad. Örnek İş HanıKat:11 No:111 Elbistan Kahramanmaraş adresinde hizmet vermektedir. Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 344 413 00 20 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elbistan Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder