26 Mart 2019 Salı

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıElbistan Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMustafa Paksoy 
Genel SekreterYüksel Gözüdeli
Telefon0 344 412 00 81
Fax0 344 413 55 46
Web Sitesihttp://www.elbistantso.org.tr
Mail Adresielbistan.ticvesanoda@ttnet.net.tr
AdresGüneşli Mah.Karabağ Cad.N0:12 K.Maraş / Elbistan

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN ilçesinde Güneşli Mah.Karabağ Cad.N0:12 K.Maraş / Elbistan adresinde hizmet vermektedir. Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 344 412 00 81 telefon numarasından ve 0 344 413 55 46 nolu fax numarasından ve elbistan.ticvesanoda@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili ELBİSTAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder