25 Mart 2019 Pazartesi

Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası


Kurum AdıGaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası
Oda BaşkanıReşit Durak 
Genel Sekreter
Telefon0 342 220 15 05
Fax0 342 220 15 05
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresPk.27000 Merkez/Gaziantep

Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, GAZİANTEP ili MERKEZ ilçesinde Pk.27000 Merkez/Gaziantep adresinde hizmet vermektedir. Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası'na 0 342 220 15 05 telefon numarasından ve 0 342 220 15 05 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası,  GAZİANTEP ili MERKEZ  şehrinde Tekstil Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gaziantep Çorap ve Trikotajcılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder