26 Mart 2019 Salı

Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası


Kurum AdıGiresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası
Oda BaşkanıMustafa Kablan 
Genel Sekreter
Telefon0 454 216 41 32
Fax0 454 216 25 33
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresGazi Cad. Kapu Mah. No:91/5 Giresun

Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, GİRESUN ili MERKEZ ilçesinde Gazi Cad. Kapu Mah. No:91/5 Giresun adresinde hizmet vermektedir. Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası'na 0 454 216 41 32 telefon numarasından ve 0 454 216 25 33 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası,  GİRESUN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giresun Terziler Trikotajcılar Tuhafiyeciler Elbiseciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder