25 Mart 2019 Pazartesi

Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası


Kurum AdıGülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıDeniz Cemaloğlu 
Genel SekreterElif Keçeci
Telefon0 384 411 46 60
Fax0 384 411 46 51
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresKaravezir Mah. Nevşehir Cad. 11/1 Gülşehir/Nevşehir Gülşehir Nevşehir

Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NEVŞEHİR ili GÜLŞEHİR ilçesinde Karavezir Mah. Nevşehir Cad. 11/1 Gülşehir/Nevşehir Gülşehir Nevşehir adresinde hizmet vermektedir. Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'na 0 384 411 46 60 telefon numarasından ve 0 384 411 46 51 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası,  NEVŞEHİR ili GÜLŞEHİR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gülşehir Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder