25 Mart 2019 Pazartesi

Gürsu Şoförler Odası


Kurum AdıGürsu Şoförler Odası
Oda BaşkanıRecep Kaya 
Genel SekreterHülya Alıç
Telefon0 224 371 10 47
Fax0
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresAtatürk Cd. Okul Sk. No:2 Gürsu Bursa

Gürsu Şoförler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili GÜRSU ilçesinde Atatürk Cd. Okul Sk. No:2 Gürsu Bursa adresinde hizmet vermektedir. Gürsu Şoförler Odası'na 0 224 371 10 47 telefon numarasından ve 0 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gürsu Şoförler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gürsu Şoförler Odası,  BURSA ili GÜRSU  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gürsu Şoförler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder