26 Mart 2019 Salı

Havza Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıHavza Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMahmut Karahan 
Genel SekreterArif Altun
Telefon0 362 714 22 87
Fax0 362 714 22 87
Web Sitesihttp://www.havzatso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresBelediye Sarayı Şehir Kulübü Üstü K:2 Samsun / Havza

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili HAVZA ilçesinde Belediye Sarayı Şehir Kulübü Üstü K:2 Samsun / Havza adresinde hizmet vermektedir. Havza Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 362 714 22 87 telefon numarasından ve 0 362 714 22 87 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Havza Ticaret ve Sanayi Odası,  SAMSUN ili HAVZA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder