25 Mart 2019 Pazartesi

Hazro Ziraat Odası


Kurum AdıHazro Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 412 671 24 65
Fax0 412 671 21 11
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresihazro@tzob.org.tr
AdresHazro Merkez, Diyarbakır

Hazro Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DİYARBAKIR ili HAZRO ilçesinde Hazro Merkez, Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Hazro Ziraat Odası'na 0 412 671 24 65 telefon numarasından ve 0 412 671 21 11 nolu fax numarasından ve hazro@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Hazro Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Hazro Ziraat Odası,  DİYARBAKIR ili HAZRO  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hazro Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder