25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği
Oda BaşkanıCengiz Bağıran 
Genel SekreterSoner Yeler
Telefon0 288 212 33 83
Fax0 288 212 33 83
Web Sitesi
Mail Adresibahattingeckin@hotmail.com
AdresKaracaibrahim Mahallesi Oguz Turhan Sk :28 Kırıklareli

Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRIKKALE ili MERKEZ ilçesinde Karacaibrahim Mahallesi Oguz Turhan Sk :28 Kırıklareli adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği'na 0 288 212 33 83 telefon numarasından ve 0 288 212 33 83 nolu fax numarasından ve bahattingeckin@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği,  KIRIKKALE ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder