25 Mart 2019 Pazartesi

Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıKahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıAhmet Kuybu 
Genel SekreterErdinç Görgel
Telefon0 344 214 13 88
Fax0 344 212 39 00
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresHayrullah Mah. 4.Sok No:12 Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ ilçesinde Hayrullah Mah. 4.Sok No:12 Kahramanmaraş adresinde hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 344 214 13 88 telefon numarasından ve 0 344 212 39 00 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder