25 Mart 2019 Pazartesi

Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıKaradeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıCevdet Civelek 
Genel SekreterAydoğan Kara
Telefon0 372 316 11 36
Fax0 372 316 16 25
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresMüftü Mah. Yüzbaşı İzzet Dura Sk. Bulvar Apt. No:13 K:1 Dai:9 Karadeniz Ereğli Zonguldak

Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili EREĞLİ ilçesinde Müftü Mah. Yüzbaşı İzzet Dura Sk. Bulvar Apt. No:13 K:1 Dai:9 Karadeniz Ereğli Zonguldak adresinde hizmet vermektedir. Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 372 316 11 36 telefon numarasından ve 0 372 316 16 25 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ZONGULDAK ili EREĞLİ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder