25 Mart 2019 Pazartesi

Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıKavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıNusret Bilgin 
Genel SekreterDilayda Tekelioğlu
Telefon0 252 592 70 12
Fax0 252 592 70 12
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresÇarşı İçi Kavaklıdere Muğla

Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MUĞLA ili KAVAKLIDERE ilçesinde Çarşı İçi Kavaklıdere Muğla adresinde hizmet vermektedir. Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 252 592 70 12 telefon numarasından ve 0 252 592 70 12 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  MUĞLA ili KAVAKLIDERE  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kavaklıdere Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder