26 Mart 2019 Salı

Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası


Kurum AdıKayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıAli Göbeloğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 352 231 66 59
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresSahabiye Mah. Ahmetpaşa Cad. Seher İş Hanı Kat:5/11 Kayseri

Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAYSERİ ili MERKEZ ilçesinde Sahabiye Mah. Ahmetpaşa Cad. Seher İş Hanı Kat:5/11 Kayseri adresinde hizmet vermektedir. Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası'na 0 352 231 66 59 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası,  KAYSERİ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Manifaturacılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder