26 Mart 2019 Salı

Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıKilis Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Özçiloğlu 
Genel SekreterM.Murat Sakar
Telefon0 348 813 10 44
Fax0 348 813 72 97
Web Sitesihttp://www.kilistso.tobb.org.tr/
Mail Adresikilistso@tobb.org.tr
AdresRıfat Kazancıoğlu Mah. Safter Necioğlu Bulvarı No:74 Kilis

Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KİLİS ili MERKEZ ilçesinde Rıfat Kazancıoğlu Mah. Safter Necioğlu Bulvarı No:74 Kilis adresinde hizmet vermektedir. Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 348 813 10 44 telefon numarasından ve 0 348 813 72 97 nolu fax numarasından ve kilistso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası,  KİLİS ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kilis Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder