26 Mart 2019 Salı

Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAhmet Badem 
Genel Sekreter
Telefon0 262 321 44 82
Fax0 262 321 44 82
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKörfez Mah. Birlik İş Hanı No:117 Kat:1 İzmit Kocaeli

Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KOCAELİ ili MERKEZ ilçesinde Körfez Mah. Birlik İş Hanı No:117 Kat:1 İzmit Kocaeli adresinde hizmet vermektedir. Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası'na 0 262 321 44 82 telefon numarasından ve 0 262 321 44 82 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası,  KOCAELİ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kocaeli Terziler Esnaf Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder