25 Mart 2019 Pazartesi

Kurtalan Ziraat Odası


Kurum AdıKurtalan Ziraat Odası
Oda BaşkanıHÜSEYİN GÜNBAT 
Genel Sekreter
Telefon0 484 411 45 99
Fax0 484 411 48 15
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresikurtalan@tzob.org.tr
AdresYeni doğan çarşısı yaşar kemal cad no:4/2 kurtalan siirt

Kurtalan Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİİRT ili KURTALAN ilçesinde Yeni doğan çarşısı yaşar kemal cad no:4/2 kurtalan siirt adresinde hizmet vermektedir. Kurtalan Ziraat Odası'na 0 484 411 45 99 telefon numarasından ve 0 484 411 48 15 nolu fax numarasından ve kurtalan@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurtalan Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kurtalan Ziraat Odası,  SİİRT ili KURTALAN  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurtalan Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme