25 Mart 2019 Pazartesi

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası


Kurum AdıManisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıYusuf ENLİ 
Genel SekreterBetül ARAS
Telefon0 236 231 11 26
Fax0 236 239 05 25
Web Sitesi
Mail Adresi
AdresTevfikiye Mah. Karakol Sok. No:67/3 MANİSA

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili MERKEZ ilçesinde Tevfikiye Mah. Karakol Sok. No:67/3 MANİSA adresinde hizmet vermektedir. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'na 0 236 231 11 26 telefon numarasından ve 0 236 239 05 25 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası,  MANİSA ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder