25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği
Oda BaşkanıMustafa Ogün Asıl 
Genel SekreterSalih Çelik
Telefon0 282 726 82 11
Fax0 282 726 82 11
Web Sitesi
Mail Adresicerkezkoy@mimarist.org
AdresBelediye Meydanı Musa Doğruer Mey. Kat:3 Çerkezköy/Tekirdağ

Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TEKİRDAĞ ili ÇERKEZKÖY ilçesinde Belediye Meydanı Musa Doğruer Mey. Kat:3 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği'na 0 282 726 82 11 telefon numarasından ve 0 282 726 82 11 nolu fax numarasından ve cerkezkoy@mimarist.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği,  TEKİRDAĞ ili ÇERKEZKÖY  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder