25 Mart 2019 Pazartesi

Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıMuş Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıBurhan Aksak 
Genel SekreterNaim Asan
Telefon0 436 212 18 89
Fax0 436 212 81 58
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresHal Cad. Esnaf Sarayı Kat:1 No:2 Muş

Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MUŞ ili MERKEZ ilçesinde Hal Cad. Esnaf Sarayı Kat:1 No:2 Muş adresinde hizmet vermektedir. Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 436 212 18 89 telefon numarasından ve 0 436 212 81 58 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  MUŞ ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muş Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder