25 Mart 2019 Pazartesi

Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıÖdemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıTahir Silay 
Genel SekreterHamide Kaygun
Telefon0 232 544 46 22
Fax0 232 543 10 52
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresAtatürk Cad. No:27 Ödemiş İzmir

Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili ÖDEMİŞ ilçesinde Atatürk Cad. No:27 Ödemiş İzmir adresinde hizmet vermektedir. Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 232 544 46 22 telefon numarasından ve 0 232 543 10 52 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  İZMİR ili ÖDEMİŞ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder