25 Mart 2019 Pazartesi

Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıŞarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıAlaattin Tinni 
Genel SekreterMurat Balık
Telefon0 346 512 11 99
Fax0 346 512 11 99
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresBelediye Sitesi 2.Kat Şarkışla Sivas

Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİVAS ili ŞARKIŞLA ilçesinde Belediye Sitesi 2.Kat Şarkışla Sivas adresinde hizmet vermektedir. Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 346 512 11 99 telefon numarasından ve 0 346 512 11 99 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  SİVAS ili ŞARKIŞLA  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şarkışla Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder