25 Mart 2019 Pazartesi

Siirt Barosu


Kurum AdıSiirt Barosu
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0484 224 31 60
Fax0484 224 31 60
Web Sitesihttp://www.siirtbarosu.org.tr
Mail Adresisiirtbarosu@hotmail.com
Adres

Siirt Barosu Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİİRT ili MERKEZ ilçesinde adresinde hizmet vermektedir. Siirt Barosu'na 0484 224 31 60 telefon numarasından ve 0484 224 31 60 nolu fax numarasından ve siirtbarosu@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Siirt Barosu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Siirt Barosu,  SİİRT ili MERKEZ  şehrinde Barolar kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siirt Barosu ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme