26 Mart 2019 Salı

Siirt Tabip Odası


Kurum AdıSiirt Tabip Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 484 224 56 05
Fax0 484 224 56 05
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresBankalar Cad. Bülbül Apt. Kat:3 No:9

Siirt Tabip Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİİRT ili MERKEZ ilçesinde Bankalar Cad. Bülbül Apt. Kat:3 No:9 adresinde hizmet vermektedir. Siirt Tabip Odası'na 0 484 224 56 05 telefon numarasından ve 0 484 224 56 05 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Siirt Tabip Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Siirt Tabip Odası,  SİİRT ili MERKEZ  şehrinde Tabip Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siirt Tabip Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme