26 Mart 2019 Salı

Terme Ticaret Borsası


Kurum AdıTerme Ticaret Borsası
Oda BaşkanıHaluk Trabzon 
Genel SekreterHalis İlhan
Telefon0 362 876 81 51
Fax0 362 876 81 52
Web Sitesihttp://www.termetb.org.tr
Mail Adresitermeticborsa@ttmail.com
AdresYenimahalle Irmak Cad.No:1 K:2 Samsun / Terme

Terme Ticaret Borsası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili TERME ilçesinde Yenimahalle Irmak Cad.No:1 K:2 Samsun / Terme adresinde hizmet vermektedir. Terme Ticaret Borsası'na 0 362 876 81 51 telefon numarasından ve 0 362 876 81 52 nolu fax numarasından ve termeticborsa@ttmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Terme Ticaret Borsası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Terme Ticaret Borsası,  SAMSUN ili TERME  şehrinde Ticaret Borsası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Terme Ticaret Borsası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme