25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi


Kurum AdıTmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi
Oda BaşkanıMEHMET MAK 
Genel SekreterBARIŞ CEM ÖZDOĞAN
Telefon0 322 458 38 38
Fax0 322 458 24 50
Web Sitesihttp://www.emo.org.tr/subeler/index.php?sube1
Mail Adresiadana@emo.org.tr
AdresREŞATBEY MH. CUMHURİYET CD. NO:35/C ASMAKAT ASMAKAT SEYHAN - ADANA

Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde REŞATBEY MH. CUMHURİYET CD. NO:35/C ASMAKAT ASMAKAT SEYHAN - ADANA adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi'na 0 322 458 38 38 telefon numarasından ve 0 322 458 24 50 nolu fax numarasından ve adana@emo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Elektrik Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder