25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği
Oda Başkanı--- 
Genel Sekreter---
Telefon0 414 315 46 49
Fax0 414 315 46 49
Web Sitesihttp:www.imo.org.tr
Mail Adresi---
AdresSELAHADDİN EYYÜBİ MAH. MEHMET AKİF ERSOY CAD.226. SOK. 3. KAPLAN APT. KAT:1 NO:1 ŞANLIURFA

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili MERKEZ ilçesinde SELAHADDİN EYYÜBİ MAH. MEHMET AKİF ERSOY CAD.226. SOK. 3. KAPLAN APT. KAT:1 NO:1 ŞANLIURFA adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği'na 0 414 315 46 49 telefon numarasından ve 0 414 315 46 49 nolu fax numarasından ve --- mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği,  ŞANLIURFA ili MERKEZ  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder