25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 326 614 28 53
Fax
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresŞehit Pamir Caddesi Mavi Merkez İşhanı Kat:5 Daire : 30 İskenderun - Hatay

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili İSKENDERUN ilçesinde Şehit Pamir Caddesi Mavi Merkez İşhanı Kat:5 Daire : 30 İskenderun - Hatay adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği'na 0 326 614 28 53 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği,  HATAY ili İSKENDERUN  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder