25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi
Oda BaşkanıBekir Kamışlı 
Genel SekreterUfuk Önder
Telefon0 322 457 77 17
Fax0 322 457 24 20
Web Sitesihttp://www.adanamimod.org
Mail Adresiadana@mo.org.tr
AdresReşatbey Mh 11 Sk No 2 Baskın Apt Zemin Kat Seyhan Adana

Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde Reşatbey Mh 11 Sk No 2 Baskın Apt Zemin Kat Seyhan Adana adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi'na 0 322 457 77 17 telefon numarasından ve 0 322 457 24 20 nolu fax numarasından ve adana@mo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Adana Şubesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder