25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği
Oda BaşkanıSemih Dimicioğlu 
Genel SekreterMehtap Özcan Mısırlıoğlu
Telefon0 374 212 59 67
Fax0 374 212 59 67
Web Sitesi
Mail Adresibolu@mimarlarodasiankara.org
AdresTabaklar Mah. Ferit Talay Cad. 26/1 Bolu

Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BOLU ili MERKEZ ilçesinde Tabaklar Mah. Ferit Talay Cad. 26/1 Bolu adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği'na 0 374 212 59 67 telefon numarasından ve 0 374 212 59 67 nolu fax numarasından ve bolu@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği,  BOLU ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bolu Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme