25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği
Oda BaşkanıNazife Gürlek 
Genel SekreterAysun Toprak
Telefon0 384 212 36 76
Fax0 384 212 36 76
Web Sitesi
Mail Adresinevsehir@mimarlarodasiankara.org
AdresLale Cad. Mim-Art İşhanı 5/1 Nevşehir

Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NEVŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Lale Cad. Mim-Art İşhanı 5/1 Nevşehir adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği'na 0 384 212 36 76 telefon numarasından ve 0 384 212 36 76 nolu fax numarasından ve nevsehir@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği,  NEVŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Nevşehir Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder